03
Sep
06

Delirium Café

Meer dan 2000 bieren …

Het Delirium Café is een must voor elke bierliefhebber, voor elke biertoerist.  De talrijke emaille borden, dienbladen en biereclames die de muren en plafonds van de bierkelder sieren, zijn indrukwekkend.  Natuurlijk mag het handelsmerk, de roze olifant van brouwerij Huyghe (Melle) niet ontbreken in de vorm van lichtreclames en talrijke ‘witte’ flessen.

De bierkaart is zéér indrukwekkend.  Kan je op deze manier kwaliteit blijven leveren?  Het stoorde mij enigszins dat ik enkele etiketbieren aantrof.  We proefden een La Grognarde, bitter van smaak maar zonder koolzuur.  Ook een La Bouffonne (origineel ?) werd geproefd, een bier geplaagd met een overdosis koriander.  Student Alex Ravays (prosenior van Commin@ en Commilito bij Vilvordia) proefde op ons aanraden een Bersalis en had daar zeker geen spijt van.

Een laatste bier was Brass’âne de la Pisselotte, nu gebrouwen bij Brasserie de Silenrieux.   In het aroma ontwaarden we een sterk aroma van vooral blauwe bessen, beetje aardbei en een lichte zoetigheid.  Deze suikerzoetigheid versterkte zich in de smaak waar de mouten geen tegengewicht konden vormen voor de sterke aroma’s.


3 Reacties tot “Delirium Café”


  1. 1 fons denteneer
    april 15, 2008 at 2:25 pm

    goed artikel, maar aantrefte mag best beter.

  2. april 15, 2008 at 4:00 pm

    Bedankt voor de rechtzetting Fons ! Staat daar al anderhalf jaar die kemel in het artikel … !

    Groetjes
    Steven

  3. 3 Alex
    april 20, 2008 at 1:32 pm

    jaja heb die ergens in wemmel ook gedronken

    ik vind deze echt niet slecht hoor

    vandaag open brouwerijendag

    HIPHOI


Reageer




Welkom !

  • 147,984 bierliefhebbers laafden hier hun dorst

RSS Biernieuws

Steun Zythos !

Posts per dag

september 2006
M D W D V Z Z
« Aug   Okt »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930